Zaduszki Jazzowe

Miejski Ośrodek Kultury  zaprasza na „Zaduszki jazzowe”
w wykonaniu Nathan Williams & LAY D FUNK.
Koncert odbędzie
się 2 listopada (sobota) o godz. 17:00
– sala widowiskowa MOK.
Zespół Lay D Funk powstał na początku 2013 roku w Radomiu.
Muzyka zespołu to szeroko rozumiana muzyka fusion, a inspiracji muzycy poszukują we wszystkich gatunkach muzyki: jazzie, funky, soulu, bluesie,
czy muzyce klasycznej.
Zespół wielokrotnie występował podczas ogólnopolskich festiwali muzycznych, a także koncertował w klubach całej Polski oraz na Litwie i Łotwie. Najnowszy projekt zespołu to Fusion polskiego jazzu z amerykańskimi korzeniami bluesa, funky, soulu, jazzu nowoorleańskiego, hip-hopu za sprawą współpracy z amerykańskim trębaczem Nathanem Williamsem. Pochodzący z Denver w Kolorado muzyk jest laureatem wielu prestiżowych nagród i występuje na scenach całego świata, grając na festiwalach jazzowych. Zespół, w którego skład wchodzą Jarek Zarychta, Nathan Williams, Tomek Strzelczyk, EWI Michał Wróbel, Mateusz Skórkiewicz oraz Bartek Czubak zadebiutował na Festiwalu Jazzowym w Zakopanem.

Serdecznie zapraszamy na „Zaduszki Jazzowe”, zapowiada
się niezwykła uczta muzyczna. Bilety w cenie 10 zł można zakupić w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, więcej informacji
pod nr telefonu: 48 612 51 25.