“Funky Dance” – Trzecie Warsztaty Taneczne

Od 5 sierpnia do 9 sierpnia trwały wakacyjne warsztaty taneczne
“Funky Dance” w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach,
które poprowadziła Kamila Ochwat.

Podczas zajęć dzieci uczyły się podstawowych kroków takich tańców
jak Hip Hop, Funky, Street Dance. W czasie trwania warsztatów dzieci
uczyły się układów tanecznych, jak również rozwijały koordynację wzrokowo ruchową i pamięć motoryczną oraz pomogły pokonać nieśmiałość
i dodają pewności siebie.
Na przestrzeni minionego tygodnia dzieci uczestniczyły w licznych zajęciach, które wypełniły wakacyjny wypoczynek po brzegi. Dzieci nie tylko uczestniczyły w warsztatach tanecznych, ale również w innych działaniach, takich jak: ćwiczenia i zabawy z teatrem, „Rozśpiewaj się na lato” – warsztaty wokalne oraz warsztaty plastyczne.  Ponadto podczas trwania warsztatów dzieci zapewnione miały opiekę oraz dwa posiłki.
W piątek należało się już pożegnać, ale zrobiono to w wystrzałowy sposób. Dzieci przygotowały krótki występ dla swoich rodziców, rodzeństwa,
bądź opiekunów. Podczas występu dzieci otrzymały pamiątkowe “certyfikaty” oraz upominki.

Zapraszamy na kolejne warsztaty taneczne:
19.08 – 23.08.2019 – instruktor Kamila Ochwat