“Bale, Authentic Jazz, Jazz Dance, Disco Dance” – Drugie Warsztaty Taneczne

Od poniedziałku 22 lipca  do piątku 26 lipca trwały wakacyjne warsztaty taneczne “Bale, Authentic Jazz, Jazz Dance, Disco Dance” w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach, które poprowadziła Lidia Żuchowska.

Na przestrzeni minionego tygodnia dzieci uczestniczyły w licznych zajęciach, które wypełniły wakacyjny wypoczynek po brzegi. Podczas warsztatów tanecznych dzieci uczyły się podstaw jazzu, baletu, disco dance,
jak również form swingowych.
Oprócz zajęć tanecznych dzieci uczestniczyły w takich zajęciach, jak:  ćwiczenia i zabawy z teatrem, „Rozśpiewaj się na lato” – warsztaty wokalne oraz „Wakacyjne Wariacje” – gry, zabawy. Ponadto podczas trwania warsztatów dzieci zapewnione miały opiekę oraz dwa posiłki.
W piątek należało się już pożegnać, ale zrobiono to w wystrzałowy sposób. Dzieci przygotowały krótki występ dla swoich rodziców, rodzeństwa,
bądź opiekunów. Podczas występu dzieci otrzymały pamiątkowe “certyfikaty”
oraz upominki.