“DANCE MANIA” – Pierwsze Warsztaty Taneczne

0
664
Wyświetleń:

Pierwsze warsztaty taneczne w Miejskim Ośrodku Kultury już mięły,
ale zostały jeszcze trzy. Zostały także wolne miejsca, więc można zapisać dzieci. Każde warsztaty są  tematyczne – pierwszy odbył się pod hasłem “DANCE MANIA” – prowadzone przez Panią Kamilę Ochwat.
Na przestrzeni minionego tygodnia dzieci uczestniczyły w licznych zajęciach, które wypełniły wakacyjny wypoczynek po brzegi. Dzieci nie tylko uczestniczyły w warsztatach tanecznych, ale również w innych działaniach,   a wszystko po to żeby dzieci codziennie wychodziły uśmiechnięte.
Podczas warsztatów z tańca nowoczesnego dzieci uczyły się różnorodnych stylów tańca takich jak: hip hop, dance freestyle, samba,  hip hop choreo.
Oprócz zajęć tanecznych dzieci uczestniczyły w takich zajęciach, jak: „Wakacyjne Wariacje” – gry, zabawy, „Rozśpiewaj się na lato” – warsztaty wokalne, „Barwne Impresje Plastyczne” – warsztaty plastyczne. Ponadto podczas trwania warsztatów dzieci zapewnione miały opiekę oraz dwa posiłki.

W piątek należało się już pożegnać, ale zrobiono to w wystrzałowy sposób. Dzieci przygotowały krótki występ dla swoich rodziców, rodzeństwa, bądź opiekunów. Podczas występu dzieci otrzymały pamiątkowe “certyfikaty” oraz upominki.

Zapraszamy na kolejne warsztaty taneczne:
22.07 – 26.07.2019 – instruktor Lidia Żuchowska
05.08 – 09.08.2019 – instruktor Kamila Ochwat
19.08 – 23.08.2019
– instruktor Kamila Ochwat

 

Komentarze