Akademia Muzyki

0
1435
Wyświetleń:

Serdecznie zapraszamy dzieci do uczestnictwa
w zajęciach sekcji muzyczno – rytmicznej.

Akademia ruchu i zabawy – rytmika dla starszaków /czwartek godz. 17:00
Zajęcia i zabawy artystyczno-rytmiczne dla dzieci od 7 do 12 lat. Program zajęć obejmuje: zabawy rytmiczne, śpiew, grę na instrumentach perkusyjnych, relaksację.

Zespół wokalno-instrumentalny /wtorek godz. 17:00
Zajęcia skierowane do osób, które chciałyby rozwijać swój talent wokalny i instrumentalny. Uczestnikami są dzieci i młodzież.

Nauka gry na keyboardzie
Zajęcia dla dzieci (od 6 lat) i młodzieży. Uczestnicy zajęć poznają teorię muzyki (od podstaw np. nauka nut) i praktykę podczas gry na keyboardzie. Zajęcia indywidualne.


Informacje i zapisy w biurze MOK, ul. Radomska 1, od 8:00 do 16:00
Janusz Głowacki tel. 604 268 912

Janusz Głowacki – instruktor Akademii Muzyki w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Absolwent muzykoterapii UMCS             w Lublinie oraz uczestnik Studium Organistowskiego w Lublinie.  Radosny, pozytywnie nastawiony, pełen pasji i zamiłowania do muzyki. Potrafi dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi oraz motywować do działania. Zawsze stara się robić wszystko najlepiej jak potrafi ze 100 % zaangażowaniem. Uwielbia pracę z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Potrafi znaleźć wspólny język z każdym kogo spotka na swojej drodze. Lubi wszystkich uczestników swoich zajęć i wierzy w ich umiejętności, jest przekonany o tym, że każdy z nich obdarzony jest talentami, on pomaga je jedynie wydobyć i rozwinąć.

REGULAMIN ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH I EDUKACYJNYCH
DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA DO ZAJĘĆ ONLINE

 

Komentarze