Inauguracja Roku Akademickiego 2017-2018 UTWwP

Zasłużone wakacje słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego
w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach dobiegły końca. Nasi studenci pełni sił, wigoru i zapału do zdobywania wiedzy, wrócili by rozpocząć kolejny rok nauki.

27 września 2017 roku o godz. 17:00 na Sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego dla osób uczęszczających na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Słuchacze UTW dowiedzieli się, w jakich zajęciach będą mogli uczestniczyć, jak również co ich czeka w nadchodzącym roku akademickim.

Uroczystość rozpoczął Pan Piotr Wołowicz, który wykonał recital fortepianowy. Następnie głos zabrała Pani Anna Kostrzewa, dyrektor MOK. Powitała ona wszystkich zgromadzonych oraz zapowiedziała recital musicalowy pt. „Mamma Mia”. Reżyserem recitalu była Pani Magdalena Drab – nauczyciel  w PSP nr 1 w Pionkach, a scenografię przygotował Pan Tomasz Wróblewski – instruktor plastyki w MOK Pionki.