V Turniej Charytatywny Piłki Nożnej Plażowej „Włącz Serce”

Już 2 lipca o godzinie 9:00 na terenie Ośrodka Staw Górny w Pionkach odbędzie się V Turniej Charytatywny “Włącz Serce “. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta Pionki – Roberta Kowalczyka.

Celem tegorocznego wydarzenia będzie zbiórka pieniężna na rehabilitację i leczenie Marty Bogumił, która zmaga się licznymi chorobami.

W trakcie turnieju przewidziany jest szereg atrakcji dla najmłodszych, m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, robienie odznak, wata cukrowa o co zadbają Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach, Miejska Biblioteka Publiczna w Pionkach oraz Kraina Zabaw. O podniebienie przybyłych mieszkańców zadbają seniorzy z lokalnego Stowarzyszenia “Złota Jesień”, którzy szykują kulinarną niespodziankę. Ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać za datek do puszki, 100% zbiórki jest przeznaczona dla Marty.

Organizatorami wydarzenia jest Drużyna Pionki Dzieciom, współorganizatorami: Miejskim Ośrodkiem Kultury w Pionkach, Pionkowski Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, oraz władze Miasta Pionki.

V Turniej Charytatywny Piłki Nożnej Plażowej "Włącz Serce"