Eliminacje Miejskie Konkursów Recytatorskich – WYNIKI

0
555
Wyświetleń:

Konkursy Recytatorskie to tysiące uczestników, to ich kulturalne wzbogacenie przez uprawianą sztukę, ich świetne osiągnięcia w dziedzinie sztuki recytacji, kształtowanie postaw i charakterów przez mówienie o ważnych sprawach swojego pokolenia, środowiska, kraju.

W dniu 14marca br. w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury
w Pionkach odbyły się eliminacje miejskie:
64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (OKR),
42 Konkursu Recytatorskiego „WARSZAWSKA SYRENKA” (WS),
XXXVI Małego Konkursu Recytatorskiego (MKR).

Jury w składzie:
Zofia Miecznikowska – Towarzystwo Kultury Teatralnej Ziemi Radomskiej
Czesława Jakubska – Towarzystwo Kultury Teatralnej Ziemi Radomskiej
Hanna Jaworska –  Towarzystwo Kultury Teatralnej Ziemi Radomskiej

Po przesłuchaniu 63 recytatorów wyróżnili i kwalifikowali następujące osoby:

Wyróżnienia:

Miłosz Cieślik                     Przedszkole nr 2 w Pionkach                       MKR
Zuzanna Kwaśnik               Przedszkole nr 1 w Pionkach                       MKR
Dawid Skowron                  Przedszkole nr 2 w Pionkach                       WS
Weronika Starzyk               Przedszkole Sam. w Garbatce-Letnisko        MKR
Antonina Wasiak                Przedszkole nr 1 w Pionkach                       MKR
Marcelina Stalmach            Przedszkole Sam. w Garbatce-Letnisko         WS
Lena Korzeń                      PSP w Czarnej                                           WS
Ksawery Baran                  PSP w Suskowoli                                        MKR
Natalia Węgrzynowska       PSP w Suskowoli                                        WS
Anna Kalbarczyk                PSP nr 5 w Pionkach                                  WS
Lena Petniak                     PSP w Czarnej                                           MKR
Oliwia Dołęga                    PSP nr 1 w Pionkach                                  MKR
Julia Różycka                     PSP w Laskach                                          WS
Agata Zielińska                  PSP w Suskowoli                                       MKR
Antonina Pośnik                 PSP nr 2 w Pionkach                                 MKR
Zofia Brudzyńska               PSP w Garbatce-Letnisko                            MKR
Amelia Kwaśnik                 PSP w Garbatce-Letnisko                            MKR
Filip Korycki                      PSP w Suskowoli                                        MKR
Roksana Tarnowska           PSP w Czarnej                                           MKR
Agata Zaborska                 PSP w Garbatce-Letnisko                            MKR
Weronika Lasota                PSP nr 5 w Pionkach                                  MKR
Natalia Wanot                   PSP nr 1 w Pionkach                                  MKR
Sandra Janas                    PSP w Suskowoli                                        MKR
Anastazja Stępień             PSP nr 5 w Pionkach                                   WS
Zuzanna Wasiak               PSP w Jedlni                                              WS
Natalia Smolarczyk           PSP nr 5 w Pionkach                                   MKR
Zofia Bil                          PSP w Jedlni                                              MKR
Anna Sterczewska            PSP nr 5 w Pionkach                                   MKR
Marta Bednarczyk             ZSP w Garbatce-Letnisko                            OKR

Kwalifikacja do Finału:

Maja Gromczyńska          PSP nr 1 w Pionkach                                    MKR
Liwia Burkat                   PSP nr 1 w Pionkach                                    MKR
Magdalena Małaczek       PSP w Czarnej                                             MKR
Jan Nowak                     PSP w Jedlni                                               MKR
Filip Matejszczak             PSP w Garbatce-Letnisko                              MKR
Zofia Bolesławska           PSP w Garbatce-Letnisko                              MKR
Lena Górniak                 PSP nr 1 w Pionkach                                     MKR
Hanna Monkosa             PSP nr 2 w Pionkach                                      WS

Kwalifikacja do Przeglądu Rejonowego w Radomiu:

Paweł Wójcik                 ZSP w Garbatce-Letnisko                               OKR
Weronika Wieczorek       CKZiU w Pionkach                                         OKR

Jury pragnie podkreślić bardzo wysoki poziom organizacji konkursów
oraz stworzenie przyjaznej dla uczestników atmosfery, pomagającej
w osiągnięciu dobrych wyników.
Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Miejskiego Ośrodka Kultury
w Pionkach.”- Jury

 

Komentarze