Wystawa Prac Plastycznych Młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Radomiu

15 września  o godz. 18 :00 w Galerii Hall w Miejskim Ośrodku Kultury obyła się wystawa prac plastycznych młodzieży z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Radomiu.

Na wystawie zaprezentowano czterdzieści prac plastycznych wykonanych przez dwudziestu pięciu uczniów. Opiekunem młodych artystów jest Pani Jadwiga Snopczyńska –Wrochna – malarka oraz plastyczka, która prowadzi Pracownię Ekspresji Twórczej Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Radomiu.

Pod okiem tak doświadczonej plastyk, młodzi artyści wchodzą w świat sztuki, dzięki czemu osiągają bardzo ciekawe efekty. Jej podopieczni prezentowali swoje prace na niezliczonych wystawach. W Pionkach można zobaczyć prace malarskie, rysunki oraz kolaże o zróżnicowanej tematyce.