Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych

Ferie zimowe to czas słodkiego lenistwa, ale również czynnego wypoczynku. O aktywność dzieci w czasie ferii zadbał Miejski Ośrodek Kultury, który przygotował bardzo ciekawą ofertę zajęć.

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych

Podczas pierwszego turnusu feriowicze mogli skorzystać z warsztatów teatralnych, podczas których wraz z instruktorem odkrywali swój talent aktorski. Ponadto mieli możliwość stworzenia własnych rekwizytów scenicznych w postaci masek. „Przygoda z Książką” to ciekawe warsztaty zaproponowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. W trakcie zajęć dzieci przygotowywały własny komik rozwijając przy tym swoją wyobraźnie i kreatywność.

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych

Nie zabrakło również twórczych zajęć rękodzieła, na których tworzyli własne slimy oraz śmieszne gniotki.  Zajęcia te sprawiły warsztatowiczą wiele radości oraz dobrej zabawy. Odbyły się również zajęcia plastyczne, podczas których dzieci tworzyły niepowtarzalne i kolorowe motyle.  Kolejny dzień przyniósł nowe pomysły na spędzenie feryjnych zajęć m.in. zaprojektowanie autorskiej, ekologicznej torby czy zabawy przy muzyce.

Za nami pierwszy tydzień ferii zimowych

Warsztaty te dały dzieciom możliwość nawiązania nowych przyjaźni, jak również pogłębienia swoich zainteresowań.

Przed nami kolejny tydzień ferii!

Do zobaczenia!