Mała Akademia Plastyki – kreatywne zajęcia plastyczne on-line

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat
na kreatywne zajęcia plastyczne on – line.

Kreatywne zajęcia plastyczne są doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni, a także opowiedzenia o swoich przeżyciach, nastrojach, pragnieniach. Zajęcia plastyczne, takie jak konstrukcje, rysunek i malarstwo oraz ceramika rozwijają zdolności manualne, a także pozwalają odkryć talenty i możliwości. Uczestnicy zajęć mają możliwość zrealizowania swoich najbardziej fantastycznych pomysłów, tworząc niepowtarzalne „dzieła sztuki”.
Zajęcia łączące zabawę z edukacją poszerzają wiedzę, rozwijają zmysł estetyczny i wykształcają wrażliwość na odbiór dzieł sztuki.

Zajęcia odbywać się będą na platformie Google Meet
w grupach pięcioosobowych
w poniedziałki i wtorki w godz. 15:00 – 16:00

Koszt: 20 zł/miesiąc (ilość miejsc ograniczona)

Zajęcia prowadzi Tomasz Wróblewski – Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie, w 1990 roku Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie otrzymując dyplom z malarstwa w pracowni prof. M. Hermana, a w 2009 roku Podyplomowe Studia Menedżerskie
dla Artystów, Twórców i Animatorów Kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 1994 roku należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Radomskiego. Pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Od 1990 roku do 2008 roku prowadził Galerię „Format” organizując 182 wystawy. Pomysłodawca i komisarz wystawy Artyści Powiatu Radomskiego „Formatowanie”. Uczy rysunku i malarstwa. Zajmuje
się malarstwem i scenografią. 39 wystaw indywidualnych, udział w licznych wystawach zbiorowych w kraju i za granicą, w 35 plenerach ogólnopolskich
i międzynarodowych oraz 9 realizacji filmowych jako scenograf, m.in. film „Fundacja” F. Bajon, „Afonia i pszczoły” J. J. Kolski, serial „Stacyjka”
R. Piwowarski, film „Solidarność” J. J. Kolski. Nagrody: I nagroda
w Ogólnopolskim Konkursie Graficznym – Legnica 1995, I nagroda
w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim – Zwoleń 2004, I nagroda w Konkursie Malarskim Centralny Okręg Przemysłowy – Pionki 2017, Animator Kultury Miasta Pionki 2015, Medal Zasłużony dla Powiatu Radomskiego 2015.
Jego prace znajdują się w Muzeum Sztuki Współczesnej w Dyneburgu
na Łotwie, Państwowym Muzeum Sztuki na Majdanku oraz w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą.

Zapisy oraz więcej informacji pod nr tel. 607 507 491

REGULAMIN ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH I EDUKACYJNYCH