FERIE ZIMOWE 2021

Przed nami ferie, czas odpoczynku dla dzieci i młodzieży.
Ze względu na pandemię, wszystkie nasze działania będą
w tym roku odbywały się w przestrzeni wirtualnej.

Zapraszamy serdecznie dzieci na teatrzyki w niedzielę (10 oraz 17 stycznia)  o godz. 11.00. Spektakle będzie można obejrzeć w Telewizji Lokalnej Kurier Pionkowski oraz na profilu Facebook Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach. Pierwsze przedstawienie  pt. „Opowieść Wigilijna” będzie można obejrzeć     10 stycznia, a 17 stycznia zapraszamy na spektakl pt. „Legenda o Smoku Wawelskim”.

Zapraszamy dzieci i młodzież na krótkie kursy online, które pozwolą
na twórcze spędzenie wolnego czasu. Zapisani uczestnicy na kilka dni
przed rozpoczynającymi się zajęciami zostaną poinformowani o potrzebnych materiałach do zajęć oraz otrzymają linki do zespołu warsztatowego
na platformie  Google Meet.  Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie dziecka, akceptacja regulaminu i przesłanie skanu lub zdjęcia karty zgłoszeniowej (wypełnionej i podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego).

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy oraz informację pod nr tel 48 612 51 25.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do niezawiązania grupy ze względu
na małą liczbę uczestników. W przypadku wyczerpania limitu miejsc,
lista zostanie zamknięta.

REGULAMIN ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH I EDUKACYJNYCH 2021