Trenuj z Malwiną Sową

Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza na treningi z Malwiną Sową – trenerem personalnym, certyfikowanym terapeutą ruchowym, certyfikowanym międzynarodowym trenerem Blackroll, instruktorem Indoor Cycling. Od zawsze w ruchu, którym stara się zarażać wszystkich dookoła. W przypadku Malwiny Sowy ruch z pasji przerodził się w zawód.

środy, godz 18:45 (od 7 października)trening powięzi

Powięź jest największym organem czucia, gładką powłoką tkanki łącznej, która przenika i otacza mięśnie, kości, organy wewnętrzne i komórki – spaja nas w całość od stóp do głowy. Jeżeli powięź jest nadmiernie obciążona lub odkształcona, pociąga za mięśnie i kości, wytrącając stawy z właściwego ułożenia, co może się przyczynić do odczuwalnego przewlekłego bólu.

Trening powięzi to autoterapia mięśniowo- powięziowa bazująca na aplikacji technik aktywacyjnych i rozluźniających z wykorzystanie m. in. rolek, mini rolek, piłek o różnych wielkościach

Trening ma na celu przywrócenie świadomości własnego ciała, zmniejszenie dolegliwości, poprawę koordynacji ruchowej, poprawę samopoczucia.

50 zł miesięcznie za zajęcia raz w tygodniu

soboty, godz 16:00 (od 10 października) – FBW (Full Body Workout)

Trening ogólnorozwojowy bazujący na ćwiczeniach o różnym poziomie intensywności z wykorzystaniem masy własnego ciała oraz dodatkowego sprzętu typu power band, kettelbell, wall ball, mini band.

Trening ma na celu poprawę koordynacji ruchowej, wypracowanie ogólnej sprawności i wytrzymałości.

50 zł miesięcznie za zajęcia raz w tygodniu

Jeżeli zdecydują się Państwo na zajęcia dwa razy w tygodniu (środa – trening powięzi, sobota – FBW) – opłata miesięczna wynosi 89 zł

godz. 16.00 FBW (Full Body Workout)

godz. 17.00 Trening powięzi