Warto pomagać – koncert charytatywny dla dziewczynek

Kolejny już raz zapraszamy Państwa do Miejskiego Ośrodka Kultury,
gdzie odbędzie się koncert charytatywny
dla wspaniałych 3 M – Michalina, Marysia i Maja.
Koncert odbędzie się w niedzielę 1 grudnia 2019 r.
o godzinie 16:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach.

Celem koncertu jest zebranie funduszy, które pomogą w normalnym życiu oraz pozwolą spełnić marzenia trójki dziewczynek z Pionek.
 Maja, Marysia i Misia urodziły się w 27 tygodniu ciąży, więc są skrajnymi wcześniakami. Wszystkie trzy dziewczynki miały wylew do mózgu,
czego skutkiem jest porażenie lewostronne umiarkowane u Marysi
i Michaliny. Marysia obecnie ma za sobą już 30 operacji układu zastawkowego. Porażenie mózgowe jest chorobą, która rośnie
wraz z dzieckiem.
Dziewczynki wymagają stałej opieki licznych lekarzy,
jak również stałej i intensywnej rehabilitacji.

W programie koncertu dla trojaczek nie może zabraknąć loterii fantowej
oraz malowania twarzy. Co więcej, będzie możliwość spotkania
się z  dietetykiem mgr Karoliną Zaporą, która wykona badania analizatorem masy ciała. Dzięki temu urządzeniu można określić swój wiek metaboliczny, ilość zawartej wody w organizmie, tkanki tłuszczowej oraz wagę kości.
Jak co roku zapraszamy Państwa na pyszne słodkości przygotowane
przez słodką kawiarenkę. W  czasie koncertu będzie można wyczesać
oraz wymodelować włosy, a wszystko dzięki życzliwości salonu fryzjerskiemu “Strefa Piękna” Pani Izabela Molenda. W trakcie trwania koncertu odbędzie się również licytacja cennych przedmiotów.
Ponadto w tym dniu będzie możliwość spróbowania oraz zakupu miodów przygotowanych
przez Stowarzyszenie Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej

w Pionkach.

W tym roku na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pionkach
zaprezentują się: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pionkach,
Szkoła Muzyczna I Stopnia w Pionkach, Zespół Szkolno – Przedszkolny
z Jastrzębi i grupy MOK Pionki. Nie zabraknie również występu Radomskiego zespołu NO CONTROL, który już w tym roku grał rockowe kawałki podczas koncertu  “Lew do Panny”

Gościem specjalnym podczas koncertu charytatywnego
będzie Pan Tomasz Szwed.

Autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Polski song writer, narrator i komentator codzienności. Tworzy piosenki autorskie, ballady, utwory liryczne, satyrę polityczną i społeczną, piosenki country. Utwory refleksyjne, śmieszne i magiczne. Pisze i śpiewa o ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Wiele piosenek w jego repertuarze to piosenki drogi. O ich popularności świadczą liczne nagrody w konkursach
i plebiscytach.

Od wszystkich ludzi dobrej woli chętnie przyjmiemy każdego rodzaju dary na loterię fantową.

Zapraszamy!!! Warto Pomagać!!!